Picasa Node Album (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Go
he: קדימה

en: Weight
he: משקל

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: <none>
he: <ללא>

en: 1 day
he: יום אחד

en: Minimum cache lifetime
he: זמן חיים מינימלי למטמון

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: 2 weeks
he: שבועיים
