Picasa Node Album (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Go
hr: Idi

en: Weight
hr: Težina

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Minimum cache lifetime
hr: Minimalno trajanje priručne memorije

en: 1 week
hr: 1 tjedan
