Picasa Node Album (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Go
my: သွားမည်

en: Weight
my: အစဉ်

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: 1 week
my: ၁ ပတ်
