Picasa Node Album (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Go
pt: Ir

en: Weight
pt: Peso

en: Display Settings
pt: Exibir Definições

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: <none>
pt: [nenhum]

en: Save Settings
pt: Guardar definições

en: Node Types
pt: Tipos de nó

en: 1 day
pt: 1 dia

en: Minimum cache lifetime
pt: Tempo de vida mínimo da cache

en: 6 hours
pt: 6 horas

en: 1 week
pt: 1 semana

en: 2 weeks
pt: 2 semanas
