Picasa Node Album (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Go
uk: Перехід

en: Weight
uk: Вага

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: 1 hour
uk: 1 година

en: <none>
uk: <нічого>

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Node Types
uk: Типи матеріалу

en: 1 day
uk: 1 день

en: Minimum cache lifetime
uk: Мінімальний час життя кешу

en: Performance Settings
uk: Параметри швидкодії

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: 12 hours
uk: 12 годин

en: 2 weeks
uk: 2 тижні

en: Albums
uk: Альбоми

en: 1 image | @count images
uk[0]: @count зображення
uk[1]: @count зображення
uk[2]: @count зображень

en: <select one>
uk: <виберіть один>

en: posted by
uk: опублікував

en: 5 min
uk: 5 хв

en: 15 min
uk: 15 хв

en: 30 min
uk: 30 хв
