Picasa Node Album (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Weight
is: Vægi

en: 1 hour
is: 1 klst

en: <none>
is: <enginn>

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Minimum cache lifetime
is: Lágmarkstími flýtiminnis

en: 1 week
is: 1 vika
