Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
