Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: Input Filters
de: Eingabefilter

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Not set
de: Nicht eingerichtet

en: Show captions
de: Bildbeschriftungen anzeigen
