Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Not set
es: No dispuesto
