Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Not set
id: Tidak disetel
