Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Not set
it: Non impostato
