Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
