Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
