Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Not set
sv: Ej inställd
