Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
