Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Not set
uk: Не встан.
