Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
