Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Not set
ja: 未設定
