Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Input Filters
ru: Форматы Ввода

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Not set
ru: Не установлено
