Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Not set
nl: Niet ingesteld
