Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Not set
pl: Nie ustawiono
