Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: Usage
pt: Uso

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Not set
pt: Não definido
