Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Not set
ro: Nu este setat
