Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
