Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Input filters
bo: འཚག་ཆས་ནང་འཇུག

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
