Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Input filters
ca: Filtres d'entrada

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Not set
ca: Sense establir
