Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
