Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Input filters
fr: Filtres de saisie

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Not set
fr: Non défini

en: Direct
fr: Immédiat
