Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
