Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Input filters
he: מסנני קלט

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Not set
he: לא נקבע
