Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Input filters
lv: Ieejas filtri

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Not set
lv: Nav iestatīts
