Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha4) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Input filters
no: Inndatafilter

en: Autoplay
no: Spill av automatisk

en: Usage
no: Bruk

en: About
no: Om

en: Uses
no: Bruker

en: Not set
no: Ikke satt
