Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
