Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Input filters
tr: İçerik filtreleri

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Not set
tr: Ayarlanmamış
