Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Not set
cs: Nenastaveno
