Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Not set
et: Pole määratud
