Picasa Slideshow Input Filter (7.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Input filters
hu: Beviteli szűrők

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Window
hu: Ablak

en: Opaque
hu: Átlátszatlan

en: Tranparent
hu: Átlátszó
