Sports Pickem (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Subject
bn: বিষয়

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Message
bn: বার্তা

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: User
bn: ব্যবহারকারী
