Sports Pickem (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enable
hr: Omogući

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik

en: Send e-mail
hr: Pošalji e-poštu

en: Week
hr: Tjedan

en: W
hr: Z

en: Send email reminders
hr: Podsjeti putem e-pošte

en: Locked
hr: Zaključano
