Sports Pickem (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enable
oc: Activar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: User
oc: Utilizaire

en: Points
oc: Punts

en: Send e-mail
oc: Mandar un corrièr electronic

en: Weeks
oc: Setmanas

en: City
oc: Vila

en: Remove User
oc: Suprimir l'utilizaire

en: Team
oc: Equipa

en: League
oc: Liga

en: Leagues
oc: Ligas

en: Teams
oc: Equipas

en: Global Settings
oc: Paramètres generals

en: Locked
oc: Verrolhat

en: Conference
oc: Conferéncia

en: Sport
oc: Espòrt
