Sports Pickem (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
