Sports Pickem (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enable
uk: Увімкнути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Message
uk: Повідомлення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: User
uk: Користувач

en: Send Email
uk: Надіслати лист

en: Points
uk: Пунктів

en: Send e-mail
uk: Надіслати повідомлення електронної пошти

en: Week
uk: Тиждень

en: W
uk: Зх

en: Leaderboard
uk: Повний банер

en: Send email reminders
uk: Посилати нагадування на email

en: Weeks
uk: Тижні

en: City
uk: Місто

en: Nickname
uk: Псевдонім

en: Add User
uk: Додати користувача

en: Remove User
uk: Вилучити користувача

en: Team
uk: Команда

en: League
uk: Ліга

en: Teams
uk: Команди

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Logo options
uk: Логотип - настроювання

en: Choose
uk: Вибрати

en: Division
uk: Ділення

en: Games
uk: Ігри

en: Game ID
uk: ІД гри

en: Forum ID
uk: ID форуму

en: HOME
uk: Домашній

en: Sport
uk: Спортивні

en: Pick
uk: Піпетка

en: File name pattern
uk: Шаблон імені файлу
