Sports Pickem (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: User
cs: Uživatel

en: Points
cs: Body

en: Send e-mail
cs: Poslat e-mail

en: Week
cs: Týden

en: Weeks
cs: Týdnů

en: City
cs: Město

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Logo options
cs: Možnosti loga

en: Forum ID
cs: ID fóra
