Sports Pickem (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enable
km: បើក

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Send e-mail
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល

en: Locked
km: ជាប់​សោ
