Sports Pickem (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: User
gl: Usuario/a

en: Points
gl: Puntos

en: Send e-mail
gl: Enviar un correo-e

en: Time zone
gl: Fuso horario

en: Week
gl: Semana

en: Add User
gl: Engadir Usuario/a

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Logo options
gl: Opcións do logotipo
