Sports Pickem (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Send e-mail
gu: મેઈલ મોકલો

en: Time zone
gu: સમય ક્ષેત્ર

en: City
gu: શહેર
