Sports Pickem (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Message
hu: Üzenet

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: User
hu: Felhasználó

en: Send Email
hu: Email küldése

en: Points
hu: Pontok

en: Send e-mail
hu: Email elküldése

en: Time zone
hu: Időzóna

en: Week
hu: Hét

en: W
hu: NY

en: Leaderboard
hu: Ranglista

en: Send email reminders
hu: E-mail emlékeztetők küldése

en: Weeks
hu: Hét

en: City
hu: Város

en: Nickname
hu: Becenév

en: Add User
hu: Felhasználó hozzáadása

en: Team
hu: Csapat

en: Teams
hu: Csapatok

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Timezone
hu: Időzóna

en: Locked
hu: Zárolt

en: Logo options
hu: Logó lehetőségek

en: Choose
hu: Választás

en: Format: %time.
hu: Formátum: %time.

en: Division
hu: Divízió

en: Forum ID
hu: Fórumazonosító

en: T
hu: ek

en: Choose a time zone
hu: Időzóna kiválasztása

en: Pick
hu: Kiválasztás

en: File name pattern
hu: Fájlnévminta
