Sports Pickem (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enable
mr: समर्थ

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: User
mr: सदस्य

en: Send e-mail
mr: ईमेल पाठवा

en: Locked
mr: कुपुपबंद
