Sports Pickem (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enable
sv: Aktivera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Message
sv: Meddelande

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: User
sv: Användare

en: Send Email
sv: Skicka e-post

en: Points
sv: Poäng

en: Send e-mail
sv: Skicka e-post

en: Time zone
sv: Tidszon

en: Week
sv: Vecka

en: W
sv: V

en: Weeks
sv: Veckor

en: City
sv: Stad

en: Add User
sv: Lägg till användare

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: Timezone
sv: Tidszon

en: Locked
sv: Låst

en: Logo options
sv: Alternativ för logga

en: Choose
sv: Välj

en: Forum ID
sv: ID för forum

en: Sport
sv: Idrottsgren
