Sports Pickem (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik

en: Send e-mail
bs: Pošalji email

en: Time zone
bs: Vremenska zona

en: Locked
bs: Zaključano
